Regioniniai„Mano pasas meluoja: kaip išlikti žavingomis ir stilingomis vyresniame amžiuje“

Projekto tikslasugdyti vyresnio amžiaus moterų gebėjimą tinkamai pasirūpinti savo sveikata ir išvaizda vyresniame amžiuje.

 

Projekto uždaviniai:

1. Suteikti žinių programos dalyvėms, kaip atlikti brandžios odos priežiūrą: įvertinti odos būklę, pasirinkti tinkamas veido, rankų ir kojų odos priežiūros priemones.

2. Išmokyti moteris įvertinti savo plaukų būklę ir pasirinkti tinkamą šukuoseną bei plaukų priežiūros priemones.

3. Suteikti žinių ir įgūdžių kaip tinkamai pasidaryti makiažą namų sąlygomis.

4. Pagilinti programos dalyvių žinias apie aprangos stilius ir jų gebėjimus parinkti deramus aksesuarus įvairioms progoms.

Trumpas projekto aprašymas:

Programos aktualumą sąlygoja šiandieninės aktualijos ir iššūkiai, su kuriais susiduria Europa, skatindama gyventojų gerovės augimą bei siekdama užtikrinti kokybišką gyvenimą vyresnio amžiaus asmenims. Dažnai mūsų moterys, perkopusios 60 metų ribą, nustoja rūpintis savo išvaizda ir grožiu. Jos išeina į pensiją ir savo gyvenimą skiria namų priežiūrai, anūkams ir visiškai pamiršdamos save bei savo interesus. Į pensiją išėjusios moterys vis rečiau rūpinasi savo išvaizda, odos būkle, elegantiškus rūbus iškeičia į chalatus ir greitai tampa močiutėmis. Šiandien svarbu kalbėti apie įvairias moterų senėjimo priežastis, nes tai ne tik genetikos klausimas.

Aš mėgaujuosi savo gyvenimu - tai tūrėtų būti pagrindinis 60+ kartos moterų teiginys.  Jos naudojasi sukaupta patirtimi, turi savo požiūrį ir stilių, pasitiki savimi, jos dėvi tai, kas joms tinka ir tai keičia ne tik jų įvaizdį, bet ir socialinį gyvenimą.

Projekto metu moterys išmoks, kaip prižiūrėti  savo veido ir kūno odą, atlikti antakių korekciją, kaip atlikti sau tinkamą makiažą ir prisiderinti  tinkamas spalvas, pasirinkti savo stilių bei aksesuarus. Įsivertinę savo trūkumus ir privalumus, sužinos ko reikėtų vengti ir kas tūrėtų būti išryškinta, kuriant  įvaizdį moterims 60+.

Programos dalyviai – Kauno rajono trečiojo amžiaus universiteto studentės ir kitos pageidaujančios bendruomenės narės 3-jose Kauno rajono seniūnijose.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: – 2023 m. rugsėjo-gruodžio mėn.

Projektą finansuoja Kauno rajono savivaldybė.