Kauno rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikinė – meninė šventė „Nors esi maža, bet esi didi“

Atgal

Kauno rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikinė – meninė šventė „Nors esi maža, bet esi didi“

  2019-05-17

Nors šių metų gegužės 17-sios rytmetis buvo vėjuotas ir lietingas,  į Vilkijos lopšelį-darželį „Daigelis“ susirinko daug vaikų iš Kauno r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Vyko tradicinė muzikinė - meninė šventė „Nors esi maža, bet esi didi“, skirta Vietovardžių metams paminėti. Šventės tikslas - skatinti Kauno r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinį bendradarbiavimą ir tarpusavio bendrystę, ugdyti vaikų meninę, muzikinę kultūrą, patriotiškumą, suteikti vaikams džiugių emocijų.
Renginyje dalyvavo vaikai iš 22 Kauno rajono ugdymo įstaigų. Šventės vedančiosios auklėtojos Jurgita ir Vaida  bei Vilkijos personažas „vilkas“ neleido vaikams nuobodžiauti ir liūdėti: reikėjo minti mįsles, vardinti pavasario požymius, šokti, dainuoti, sportuoti. Nuskambėjus finalinei dainai apie Lietuvą, vaikai pynė juostą iš spalvotų balionų.
Dangus virš Nemuno pasidabino įvairiaspalviais balionais. Šventę organizavo Kauno rajono Vilkijos lopšelis-darželis „Daigelis“, Kauno rajono švietimo centras, Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyrius.

Vilkijos lopšelio-darželio „Daigelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Vereckienė