Stažuotė rajono bendrojo ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojams ugdymui Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijoje

Atgal

Stažuotė rajono bendrojo ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojams ugdymui Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijoje

  2023-10-17

Spalio 17 dieną Kauno rajono švietimo centras organizavo stažuotę  rajono bendrojo ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojams ugdymui Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijoje, kurios mokiniai eilę metų turi aukštus mokinių pasiekimus. Šios stažuotės tikslas buvo susipažinti su gimnazijos ugdymo strategijomis ir vadybos priemonėmis, kurios padeda pasiekti ir išlaikyti aukštus mokinių valstybinių brandos egzaminų rezultatus.
Kaišiadorių švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė detaliai pristatė Kaišiadorių rajono švietimo būklės analizę, vykdomus projektus ir programas. Ji pasidžiaugė, kad jų savivaldybėje, skirtingai nuo kitų savivaldybių, mažėja mokinių, turinčių spec. ugdymosi poreikių, skaičius. Vedėja ir gimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė  konstatavo, kad puikius rezultatus lemia subalansuotas mokyklų tinklas,  kryptingas mokytojų darbas, glaudus bendradarbiavimas ir aiški komunikacija. Gimnazijos direktorė pabrėžė, kad savarankiškumas, atsakomybė, įsivertinimas ir vertinimas – kertinės vertybinės gimnazijos strategijos nuostatos.
Gimnazijos pavaduotoja S.Kriugždienė, matematikos mokytoja D.Čiurinskienė, chemijos mokytoja L.Sabaliauskienė, anglų kalbos mokytoja D.Kurnecovienė pristatė puikiai veikiančią mokinių pažangos stebėjimo, įsivertinimo ir vertinimo sistemą, ugdymo sistemą: nuo išorinio diferencijavimo iki KTU klasės sukūrimo, inovatyvias mokymo priemones bei  mokinių brandos darbus ir pasiekimus. Visi pranešimai buvo labai aktualūs, praktiški, pritaikomi. Ir tai parodė didžiulį mokytojų įdirbį, siekį ir pasididžiavimą  savo ir mokinių darbais bei rezultatais.
img01
Kauno rajono švietimo centras ir rajono mokyklų direktorių pavaduotojai ugdymui dėkoja gimnazijos direktorei Jolitai Morkūnaitei  bei mokytojoms už tokią dalykišką, šiltą stažuotę ir praktines pamokas. Kiekvienas parsivežė ne vieną idėją, kurią įgyvendins savo įstaigose.