MOKOMĖS ETIKOS KITAIP

Atgal

MOKOMĖS ETIKOS KITAIP

  2023-04-19

Balandžio 19 d. į Babtų gimnaziją atvyko 5‒6 klasių mokiniai iš Kauno rajono mokyklų. Jie  rinkosi į etikos popietę „Mokomės etikos kitaip“. Į popietę atvyko dvi penktokų komandos iš  Vandžiogalos gimnazijos (mokytoja I. Skališienė) dvi 5a, 5b ir 5e klasių mokinių komandos iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos (mokytoja A. Steikūnienė) ir, žinoma, dalyvavo dvi šeštokų komandos iš Babtų gimnazijos (mokytoja R. Jakienė).
Etikos popietės tikslas – padėti mokiniams išsiugdyti atsakingą moralinį mąstymą, tolerantišką ir demokratišką santykį su savimi, kitais žmonėmis ir pasauliu.
img01
Moksleiviai būrėsi į komandas, atliko žaidybines ir susipažinimo užduotis, vaidino, piešė mokyklos herbus bei prisiminė mokyklų vertybes. Vėliau penktokai ir šeštokai draugiškai jungėsi į mišrias komandas. Jose mokiniams reikėjo nuspręsti, kaip ir kokiais būdais galima plėototi bendravimą ir bendradarbiavimą tarp mokyklų. Dirbdami mišriose grupėse, atlikdami smagias užduotis, mokiniai patyrė komandinio darbo privalumus – dirbti kartu smagu ir naudinga.
Laikas žaidžiant neprailgo. Mokiniams buvo įdomu bei linksma leisti laiką kartu su savo bendraamžiais.
img01
Nuoširdus ačiū mokiniams ir juos rengusiems etikos mokytojams!
Dėkojame Kauno rajono etikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkei Ritai Jakienei už renginio organizavimą, vedimą ir renginio sklaidą.
Taip pat dėkojame Babtų gimnazijai už nuoširdų mokinių priėmimą ir dovanas dalyviams.