Tarptautinio projekto sklaidos renginys

Atgal

Tarptautinio projekto sklaidos renginys

  2020-06-16

2020 m. birželio 16 d. įvyko Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės projekto “IŠMANUSIS MATEMATIKOS MOKYTOJAS” (SMART-MT) (Nr. 2018-1-LT01-KA201-0469564) nacionalinis sklaidos renginys. Jame dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų matematikos mokytojai ir Kauno rajono savivaldybės švietimo politikai.
Projekto koordinatorius (Kauno rajono švietimo centras) drauge su partneriais (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija ir Europinių inovacijų centru), pristatė projekto tikslus, uždavinius ir sukurtus intelektinius produktus, skirtus matematikos mokytojams, dirbantiems su 5-6 klasių mokiniais. Susitikimo metu dalyviai ne tik išklausė pranešimus, bet ir patys išbandė sukurtus intelektinius produktus – mobiliąsias programėles.

Jeigu esate matematikos mokytojas, mėgstate naudoti informacines technologijas ugdymo procese, siekiate ugdyti ne tik mokinių akademinius įgūdžius, bet ir jų kūrybiškumą bei kritinį mąstymą, Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės projekto “IŠMANUSIS MATEMATIKOS MOKYTOJAS” sukurti intelektiniai produktai – kaip tik jums.
Daugiau informacijos galite rasti projekto tinklalapyje https://smart.erasmus.site/