Tarptautinė mokyklų bibliotekininkų konferencija Stambule

Atgal

Tarptautinė mokyklų bibliotekininkų konferencija Stambule

  2018-05-11

Gegužės 6-11 dienomis Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos bibliotekininkė K. Brazauskienė atstovavo Lietuvos mokyklų bibliotekininkus 47-ojoje tarptautinėje IASL (International Association of School Librarianship) konferencijoje „Informacija, inovacijos ir mokyklų bibliotekų įtaka“ Stambule.

Čia patirtimi dalinosi 150 dalyvių iš 30 pasaulio šalių. Konferencijoje bibliotekininkai, mokytojai, administratoriai, mokslininkai iš skirtingų valstybių diskutavo apie mokyklų bibliotekų inovacijas, informaciją ir įtaką ugdymui, dalinosi nuomonėmis apie tai, kur esame šiandien ir kaip įsivaizduojame mokyklos bibliotekos ateitį. Konferencijos dalyviai seminaruose, darbo grupėse, regionų susitikimuose aptarė informacinio raštingumo, skaitymo skatinimo, informacijos paieškos ir atrankos bei kitas mokyklų bibliotekų problemas.


Buvo apžvelgti naujausi moksliniai tyrimai, geriausios praktikos įvairių pasaulio šalių mokyklų bibliotekose Mokyklų bibliotekininkai keitėsi idėjomis, išsakė problemas, tendencijas, kūrė bendravimo ir bendradarbiavimo kontaktus.

K.Brazauskienė